Wie zijn onze teamgenoten

Meer details over de raad van bestuur van Osteopathie.be en over de commissieleden.

Dirk Segers

Dirk Segers

Voorzitter

dirk.segers@osteopathie.be
Maxime Michel

Maxime Michel

Onder-voorzitter, Penningmeester

maxime.michel@osteopathie.be
Inge Van Den Bergh

Inge Van Den Bergh

Generaal Secretaris

inge.vandenbergh@osteopathie.be
Sandrine Delaunois

Sandrine Delaunois

Administrative bestuurster

info@osteopathie.be
Farah Hennioui

Farah Hennioui

Secretaresse

info@osteopathie.be
Eric Dobbelaere

Eric Dobbelaere

Bestuurder

eric.dobbelaere@osteopathie.be
Stéphane Vandemaele

Stéphane Vandemaele

Bestuurder

stephane.vandemaele@osteopathie.be
Julien Bosc

Julien Bosc

Bestuurder

julien.bosc@osteopathie.be
Arnaud Franckx

Arnaud Franckx

Bestuurder

arnaud.franckx@osteopathie.be
Laura Lemmens

Laura Lemmens

Bestuurster

laura.lemmens@osteopathie.be
Ingrid Tomsin

Ingrid Tomsin

Bestuurster

ingrid.tomsin@osteopathie.be

Commissies

ABOUT

Frédéric Burnotte
Patrick van Dun
Eric Dobbelaere

IT

Stéphane Vandemaele
Maxime Michel

Branding en communicatie

Eric Dobbelaere
Arnaud. Franckx
Julien Bosc

Wachtdienst

Ingrid Tomsin
Andere provincie verantwoordelijken?

Dispensaria

Verantwoordelijke La Perche - Luc Destrée
Verantwoordelijke Espace Santé - Philippe Goubau
Verantwoordelijke Free Clinic - Marie-Marth Van Keirsbilck

Bijscholing voor Osteopaten (BO)

Frédéric Burnotte
Laura Lemmens
Jessica Verdonk

Politieke relaties

Eric Dobbelaere
Julien Bosc
Dirk Segers
Arnaud Franckx

Bekijk ook de pagina: nationale- en internationale organisaties